
Komentáře
Přehled komentářů
Ahoj kamarádi Fšichni
(T., 22. 8. 2010 18:54)
S.- prosím tě nevíš jak daleko je IT s tou lahvinkou, vysílá temné vzkazy , vrčí a vyhrožuje.
Víte co manželata? Budeme si dávat libovolný námět na každý den nebo týden? Nebo něco navrhněte sami ano?. Zítra jedu na chvilku do Brna, ještě nevím kdy- až mi zavolá Věrka- pojedu sympaťákem , má tam prý nějaké krátké jednání. No a v úterý hodně brzy ráno do Prahy. Snad už se ochladí- to zase bude akce.
S.- o Nejkrásnější se píše pořád, ale nás už to nebaví viď. To je vidět, že na nás dobře působí IT.
Hůř ale asi dopadne on, protože po necelých dvou týdnech našeho intenzivního dopisování- začal dneska pít.
No jo jsme v převaze.
S.+M.+ IT- povídejte si spolu o muzice. Bavilo mě to, jsem taková duše nepopsaná, čistá (v tomto ohledu).
S.+M.-já jsem hrozná, ani jsem se vás nezeptala, jestli se na mne nezlobíte- ani trošku? Musela jsem to takhle hloupě pokazit, když hned na začátku mě ta osoba poznala. Mrzelo mě to ,moc.
To co jste zmínili vy dva kamarádi moji, probereme později. Po osmé zase odejdu z netu a ještě se na vás podívám.
Zlobíš IT - neodpovídáš na otázky
(T., 22. 8. 2010 17:41)Dívám se na Kačenku.... proč ne ty?
Re: Zlobíš IT - neodpovídáš na otázky
(Proč?, 22. 8. 2010 18:25)Mě kačenka nezajímá, mě zajímá Táňa.
Re: Re: Zlobíš IT - neodpovídáš na otázky
(IT, 22. 8. 2010 18:48)kolikrát to chceš slyšet, zajímá mě jediný člověk na světě, je to Táňa, je mnohem hezčí než Catherine, je pro mě jediná, je krásná jako všechny krasavice světa je to Táňa bydlí u jednoho východočeského moře, zavřu oči a jdu tiše k ní, již se jí skoro dotýkám a ona se ztrácí, nepomůžou žádné integrály a derivace světa a limity k tomu milý S., nepomůžou žádné programátarské triky co mám dělat, mohu mít miliony, překonat rakovinu, být děckem, chlastat víno a co ještě jo prát posraný plínky jo nic nepomůže.
Fakt se mi stýská po té naší veselosti na stránkách I.B.
(T., 22. 8. 2010 17:01)
A už jsem tady sama, tedy na stránkách, ale u mě stojí babi a chce abych jí četla co píšu.
S.- mám o SEBE starost- jestli já nejsem nakonec ke všemu ještě nakažená přes ten PC- maniodepresivní psychózou. Hned slzy jak hrachy, hned se chechtám jak Nejkrásnější při Heja , heja. S.,-ten 1. máj se vyvedl. Tvoje slovní obraty nemají chybu. " Nad městem se nesl řev zraněných papalášů....".
Víš I.T.- Ty jsi ještě děcko proti nám, takže to ani nemůžeš vědět, ale duše a srdce zůstavají pořád mladá resp. mladé.
I když ta schránka no, obraťme list.
I.T,- kdy ty sis nás vlastně poprvé všimnul? Myslím V., + A., +T.,?- no ptám se proto, jestli jsi nás poznal jako slušňáky, nebo jsme byli v ráži? (byli =+ S.,)
Re: Fakt se mi stýská po té naší veselosti na stránkách I.B.
(IT, 22. 8. 2010 17:12)tak já odejdu.
IT- dvojitě vidím já a tečky jsou čtyři- polepším se
(T., 22. 8. 2010 17:10)
ale mě se tady něco děje, protože nemůžu odpovídat RE:
Také musím opakovat několikrát heslo než mi milostivě vyhoví.
IT.- zlatíčko, nebuď kousavý, nebo Ti tu flašku seberu nafurt.
Přeji všem čtenářům těchto stránek
(IT, 22. 8. 2010 16:53)hodně zábavy, upozorňuji , že to všechno není vymyšlené, je to skutečná reality show a zadarmo.
Tak vy roto,
(S, 22. 8. 2010 15:47)
já si začínám připadat z těch vašich příspěvků, jako uprostřed thrilleru. Což takhle vrátit se do reality? Táňo, čo bolo, bolo, terazky som majorom. Hele, vzpomínáš si, co jsme se nasmáli na stránce IB hloupým chápanům a fanynám? Sakra, mně už to připadá nějak dávno. Ty jsi kdysi naznačila, že jsi měla s Kozonožkou nějaké osobní zkušenosti a nejen v Karviné. Jak to tenkrát bylo, nebo se pletu?
Protože jste žádná sranda a samý náboženství (nebo to bylo původně naopak), přidám něco silnějšího kalibru, když teda na tyto stránky už nikdo cizí nechodí: V tom mém někdejším působišti se slavil 1. máj. Ze začátku to vypadalo jako vždycky: vysokánská tribuna před radnicí, na ní si cintali pentli různí funkcionáři, bylo jich tam jako Ronováků, nikdo je neposlouchal, lidi se bavili mezi sebou, prostě idyla. Ta ale skončila, když na tribunu přišla delegace v podobě zástupců skupiny sovětských vojsk. To už tribuna nevydržela a zřítila se se strašným rachotem včetně těch pohlavárů a důsťáků. Píšu "se strašným rachotem", protože mikrofony zůstaly fungovat a celým městem se nesl řev raněných papalášů. Lidi fotili jak diví a ukrývali foťáky, protože se jim je tajní snažili zabavit. Potom sanitky odvezly postižené papaláše a sovětčíky a bylo po Prvním máji. Tenkrát se to snažila politická garnitura ututlat, dnes by to byl pro média sólokapr, ale kdo by dnes pořádal takový 1. máj, že?
Takže vy chásko nezvedená, hurá užívat možná poslední letní den a pít mlíčko nebo až se vrátí šéfina, vezme na vás bejkovec, jak by to napsal Klas Jaroslav. Vzpomínáte ještě na něj? Myslím, že ještě na těch Of. stránkách straší. Čau.
Re: Re: Tak vy roto,
(S, 22. 8. 2010 16:41)
pozoruji, že mne přehlížíte jako krajinu. Já se tady namáhám a Vy se tady rýpete ve svých citečcích. HUŠ!
Vaneso, kde jsi? Pojď mi pomoct srovnat tu bandu do latě!
Ne nejsem spokojená I.T.
(T., 22. 8. 2010 16:19)to bych byla , kdybych právě teď seděla s Tebou a popíjela červené (nechutná mi), ale jen proto, aby ti zítra nebylo tak moc špatně a taky až půjdeš pro výsledky , aby z Tebe netáhlo jak ze sudu. Spokojený?
Re: Ne nejsem spokojená I.T.
(Táhnout ze mě jak , 22. 8. 2010 16:28)ze sudu může, oni mě ty výsledky dojdou poštou a proč píšeš ty tečky za IT, nebo už vidím dvojitě?
Ač totální abstinent
(IT, 22. 8. 2010 15:35)tak mám otevřenou lahev červeného, když ještěˇnikdy tak teď se opiju
Při vážnosti celé situace
(It, 22. 8. 2010 15:30)
si přátelé dovoluji upozornit na ty reklamy nahoře a vpravo, absurdita. Jinak prosím Táňo dovoluji si upozornit na moje Re: Re: Tak i to znám
(It, 22. 8. 2010 15:16) .
Ale no tak......
(T., 22. 8. 2010 14:05)
Ahoj I.T.,- už jsi mi ale jednou včera napsal co tě podrželo v nejhorším. Nebo jsem to přečetla mezi řádky- ano tak to bylo.
I.T.- před 18 lety jak už jsem se zmínila mi zemřel tatínek a asi půl roku po- měla mamka první mozkovou. Potom ještě dvě a dva infarkty. Celých 18 let jsme nebyli na dovolené. Jirky pošlu každý rok na pár dní za sestrami, všecky tři jsou daleko od nás , několikrát jede na svoje závody do Brna a tak podobně. Já musím být doma - stačí ty moje hospitalizace, to se zase stará o mámu on. Sestra nepůjde k nám, počítat s ní můžu jen když jedu do Prahy a to stejně o tom mluví 14 dnů předem jakoby... no nic.
Máma potřebuje velkou péči a naopak nikdy nepůjde k sestře. Obě jsou stejné tvrdé palice.
I.T.- mamka to je inzulin, léky, které se dost složitě počítají, plínky, mazání všeho možného- dieta 6 x denně. Je toho dost a já bych si nikdy neodpustila, kdyby se jí něco stalo.
Teď máme navíc tu naši faunu- ne! co by mi byly milované Tyroly bez pocitu klidu(a bezpečí, jako v reklamě na křidýlka).
Za nabídku děkuji, ale na dovolenou by opravdu bylo.
U nás to o penězích není a jestli můžu o něco poprosit -netrap mě .
Co se týká toho utajení, je mi to jedno- vy jste se tak vyděsili všichni a mě se přitom tolik ulevilo miláčci moji rozjivení.
Re: Ale no tak......
(IT, 22. 8. 2010 14:24)S tímTyrolskem to bylo míněno upřímně, nakonec se dá sehnat i opatera, jinak se Tě vůbec nechci dotknout a nerozumím , jak Tě trápím, to opravdu nechci. Asi mě na Tobě moc záleží.
Re: ...
(T., 22. 8. 2010 14:56)Není to žádný hřích, proč si to myslíš. Já ale nemůžu po noci s tebou plánovat dovolenou s Jirkem. To by byl můj hřích.
Re: Re: ...
(IT, 22. 8. 2010 15:07)Ptám se vůči komu by to byl hřích, vůči Tobě, mě , nebo Tvému Jiřímu?
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73
ABSOLUTELY BEAUTIFUL, she almost reduced me to tears. I love the rich, supple vibrato of her voice, and she seems to reach the low and high notes of her range with such ease. Her voice is very deep and powerful, I love it!!
Překlad:
ABSOLUTNÍ KRÁSA, ona mě téměř dohnala k slzám. Miluji nádherné, sametové vibráto jejího hlasu, a zdá se, že ona dosáhla hloubek a výšek v naprosté vyrovnanosti. Její hlas je velmi hluboký a silný, miluji její hlas!